Własna marka odzieżowa

haft-komputerowy

Jak stworzyć własną markę odzieżową?

Masz swój pomysł na ubrania, ale przeraża Cię ilość spraw do ogarnięcia, aby zarabiać na swojej marce odzieżowej?

Chcesz wdrożyć swój pomysł w życie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij prosto i bezpiecznie.

Koszulki do marki odzieżowej

Z nami będzie to prostsze. Mamy w ofercie koszulki, której jakość nie odbiega od tych, ze szwalni. Ba, nawet często widzimy, że mamy koszulki o wiele lepszej jakości. Możesz u nas zlecić kompletną produkcje swoich ubrań z haftem lub nadrukiem. Ogarniemy metki i wszyjemy je. Zawieszki kartonowe również ogarniemy. Dużym plusem jest to, że nie musisz kupować całej belki materiału, aby wyprodukować 50, czy 70 sztuk koszulek. Nie musisz czekać tygodniami na sampel produkcyjny. W maksymalnie dwa tygodnie masz koszulkę z haftem, metką i zawieszką kartonową. Mamy stabilne stany magazynowe u naszych dostawców odzieży. Możesz minimalnie zamówić 10 sztuk i sprawdzić, czy Twoja marka ruszy w dobrym kierunku, minimalizując koszty wejścia w biznes. Koszt koszulek zaczyna się od 25 zł netto. Link do koszulek poniżej.

Bluzy do marki odzieżowej

haft-na-bluzie-do-marki-odzieżowej

Tak samo jak w przypadku koszulek, oszczędzasz na koszcie wejścia. Mamy duży wybór bluz, które mogą się sprawdzić w Twojej własnej marce odzieżowej. Zdecydowanym plusem jest to, że koszt produkcji bluzy w szwalni jest dość duży. Na pewno na początku Twojej drogi w marce odzieżowej, bezpieczniej będzie zamówić gotową bluzę, dobrej jakości, ze stabilnym materiałem. Poniżej link do bluz. Koszt bluzy zaczyna się od 65 zł netto.

Zacznij budować swoją markę odzieżową z nami. Przygotujemy kompletny produkt. Odzież z haftem lub nadrukiem, metkami i zawieszkami kartonowymi.

Napisz do nas na maila biuro@smarthaft.pl i zacznijmy wspólną drogę w realizacji Twojego pomysłu.

Jeśli nie znalazłeś modeli pasujących dla siebie, to możemy uszyć ubrania. Współpracujemy ze szwalnią, która szyje bardzo dobrze jakościowo.