Koszulki polo z logo

Przychodzi taki moment, że chcesz lub też musisz kupić ubrania z logo do firmy.

  • Jak się za to zabrać? 
  • Jakie ubrania są dobre w Twojej branży ? 
  • Wybrać haftowane logo, czy nadrukowane logo

Jak znaleźć odzież do firmy?

Jest kilka sposobów, żeby znaleźć taką odzież. Pierwsze co przychodzi na myśl, to znajomy, który ma takie ubrania. Możesz zapytać go jak sprawuje się taka odzież. Możesz też sam ocenić, czy wygląda to dobrze, znając czas zakupu. Czy pomimo prań, odzież jest w dobrej kondycji i hafty trzymają się dobrze i są estetyczne. 

Znalezienie firmy na własną rękę. 

Siadasz do komputera. Klikasz w google, to co chcesz zamówić i pojawia się przed Tobą ogrom informacji. No i tu zaczynają się schody, bo nie wiadomo gdzie się udać. Najlepiej wybrać firmę lokalną. Sprawdzić opinie w Internecie, przejrzeć dotychczasowe prace. Możesz też podjechać do takiej firmy i sprawdzić, czy mają odzież i przykładowe wykonane hafty i nadruki. 

W naszej firmie, możesz przejrzeć katalog odzieży online. Podjechać do nas obejrzeć odzież i nasze wykonane prace :). 

Skąd mam wiedzieć, które ubrania z logo będą odpowiednie do mojej firmy?

Jeżeli dobrze czujesz się w zakupach ubrań i chętnie chodzisz do centrum handlowego, to jesteś obeznany, i nie powinno być to dla Ciebie trudne.

Jeśli nie masz czasu szukać odzieży dla pracowników, to możesz zostawić to nam. 

Wystarczy, że napiszesz czym zajmuje się Twoja firma i gdzie będzie używana odzież. My dobierzemy ubrania odpowiednie do rodzaju wykonywanej w nich pracy. Zaoszczędzisz czas na szukaniu. Będziesz mieć pewność, że ubrania będą trwałe,  będą nadawały się do częstych prań.

Haftowane logo, czy nadruk logo?

No dobra, odzież masz opanowaną. Teraz czas na zdecydowanie się, czy logo ma być wyszyte, czy nadrukowane. 

Wyszywane koszulki z logo

Koszulki-z-haftem logo

Jeśli masz stałą ekipę w pracy, porządny ciuch, to najlepiej wybrać haft. Będzie się to ładnie spinało w całość. Porządnej odzieży pranie niestraszne. Możesz być spokojny również o haft, który dalej będzie wyglądał estetycznie. 

Być może nie wiesz, ale pod haftem, po drugiej stronie koszulki znajduje się flizelina, która stabilizuje materiał podczas haftu. Nie ma się czego obawiać. W noszeniu nie czuć, że jest flizelina. Nie gryzie, nie uwiera. 

Jeśli odzież ma służyć długi czas, to korzystnie będzie wybrać odzież z wyszywanym logo.

Nadruk na koszulkach

Nadruki-na-koszulkach

Zapewne masz przeświadczenie, że nadruk się niszczy podczas prania. Odpowiednio wykonany nadruk przetrwa wiele prań i będziesz zadowolony. Jest kilka rodzajów nadruków. Nie musisz się na nich znać. Wystarczy, że napiszesz nam, gdzie będą noszone koszulki, co je czeka w pracy, a my dobierzemy odpowiedni nadruk i odzież. 

Nadruk sprawdzi się świetnie w eventach i targach. Niższy koszt wykonania kilkudziesięciu koszulek z dużym nadrukiem od haftu. 

Napisz do nas na biuro@smarthaft.pl pomożemy Ci zaoszczędzić czas w poszukiwaniu odzieży dla pracowników.