O firmie

Witaj w naszej hafciarni 🙂

W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się personalizacją wyrobów – brandujemy odzież i wyroby metodą haftu komputerowego. Jest to dużo bardziej prestiżowa metoda od klasycznego dobrze znanego nadruku.

Prowadzimy hafciarnię komputerową wraz z możliwością zakupu odzieży promocyjnej i akcesoriów takich jak: torby, czapki fullcap, ręczniki czy fartuchy gastronomiczne.

Współpracujemy z profesjonalnym biurem projektowym, dzięki czemu możesz być spokojny, że Twój wzór będzie właściwie zaprojektowany, co jest kluczowe przy tej metodzie znakowania.

Nici, na jakich pracujemy, wykazują dużą odporność mechaniczną, mają wysoki połysk i są wytrzymałe na wielokrotne pranie, zachowując swój kolor.

Czego możesz się po nas spodziewać?

Jesteśmy dokładni w działaniu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – rozpoczynając od etapu wyboru odzieży dla klienta, po końcowy efekt znakowania odzieży reklamowej danej marki metodą haftu.

Do kogo kierujemy ofertę?

Może właśnie do Ciebie? 🙂 Masz ulubioną część garderoby, torba, czapka a może bluza? Znakowanie haftem to idealny sposób, aby się wyróżnić lub sprawić komuś prezent

– do firm, które potrzebują zadbać o spójność swojego wizerunku, aby stać się bardziej rozpoznawalnym na rynku

– do nowo powstałych marek odzieżowych, które poszukują firmy do współpracy, by oznakować swoją odzież logotypem i tym samym znacznie podnieść wartość produktu

– do dużych i małych przedsiębiorstw – dzięki temu, że nie jesteśmy ogromną hafciarnią, możemy z łatwością kontrolować jakość każdego znakowanego produktu

Dlaczego warto zdecydować się na znakowanie odzieży haftem komputerowym?

– jest to nowoczesny nośnik reklamy

– znacznie podnosi wartość produktu przy tworzeniu np. własnej marki odzieżowej

– pomaga zbudować spójny wizerunek firmy

– podnosi prestiż firmy w oczach klienta

– bardzo często jest konieczność zaopatrzenia zespołu w odzież firmową, oznakowaną logo – zgodnie z zakresem dress code.

Jakie produkty możemy Ci zaproponować ?

odzież reklamową z haftem, m.in.: koszulki polo, polary, bluzy, t-shirty, kurtki softshell z logo

– koszule wizytowe z haftem na kołnierzyku czy mankietach

akcesoria z haftem takie jak torby czy czapki

odzież gastronomiczną z haftem: polówki, koszule, fartuchy, zapaski, bluzy kucharskie, czepki – wszystko oznakowane Twoim logotypem

produkty dla branży hotelarskiej z haftem: szlafroki, ręczniki, koszule, kapcie

naszywki, emblematy

Zapraszamy Cię do współpracy !