Poznaj nas

Odzież-do-firmy-z-logo

Dostarczamy odzież z Twoim logo

Jak to się zaczęło ?

Na początku chcieliśmy wykonywać nadruki na koszulkach. Pełni entuzjazmu pojechaliśmy na targi reklamowe Rema Days w poszukiwaniu maszyn. Chodząc po ogromnej hali i krążąc wzrokiem od stanowiska do stanowiska ujrzeliśmy pracującą hafciarkę. Podeszliśmy do stanowiska i z zaciekawieniem zapytaliśmy co to za sprzęt :). No i tak dowiedzieliśmy się o istnieniu hafciarki. Z czasem doszliśmy też do wykonywania nadruków 🙂

6 lat temu wiedza dostępna w internecie na temat haftu była bardzo skąpa. Nieświadomi tego jak trudny jest to zawód, podjeliśmy decyzję o zakupie hafciarki. Z ust sprzedawcy zawsze wszystko wygląda pięknie i łatwo. Niestety tak nie było.

Na samym początku naszej działalności popełnialiśmy mnówstwo podstawowych błędów technicznych. Z perspetywy czasu patrząc na nasze prace pojawia się nieśmiały uśmiech, że takie buble robiliśmy.

Dobrze wiedzieliśmy, że potrzebne są szkolenia i podjęliśmy się nauki tego trudnego zawodu. Był to milowy krok. Ogrom prób haftów, aby w końcu wyglądało to dobrze.

Dziś z pełną świadomością, możemy napisać, że znamy się na naszej robocie. Nie musisz się obawiać, że coś zepsujemy, lub będzie brzydko wyglądać. Mamy wiedzę i możliwości techniczne, abyś był spokojny o naszą realizację dla Ciebie.

Na przestrzeni lat przerobiliśmy wiele ciuchów i wiemy, które możemy Ci polecić do Twojej firmy. Wystarczy, że napiszesz czym zajmuje się Twoja firma, a my odpowiednio dobierzemy ubrania dla CIebie. Będziesz miał estetyczny haft i dobrze wyglądającą odzież na długi czas.

Głównie specjalizujemy się w ubraniach przeznaczonych dla gastronomii. Może dlatego, że jesteśmy fanami dobrego jedzenia i jakoś się to połączyło 🙂

Dobrze znamy się również na odzieży dla studiów tanecznych. Mamy opanowane koszulki oversize i bluzy, których materiał jest stabilny. Współpracujemy również ze szwalnią, więc możemy uszyć odzież wg wytycznych.

Czuj się swobodnie w kontakcie z nami. U nas nie jest sztywno 🙂 Jesteśmy tu dla Ciebie, żebyś czuł się komfortowo i zrealizował swój pomysł lub obowiązek w pracy.

Justyna PJustyna P
18:57 26 May 22
Znakomity kontakt i doskonałej jakości haft. Polecam serdeczne każdemu kto ceni sobie jakość.
Piotrek SalamonPiotrek Salamon
19:10 15 May 22
Świetny oraz szybki kontakt. Z możliwości haftu zawsze wyciągamy 110%. Korzystam nieprzerwanie od dwóch lat.Detale oraz jakość samego haftu jest dużo lepsza niż u konkurencji.Przed produkcją zawsze robimy próby oraz omawiamy szczegóły aby uniknąć nieporozumień. W przypadku wątpliwości zawsze jest telefon. Nigdy nie było problemów ani obsuwy w terminach.Czas realizacji zadowalający.
AnnaAnna
07:40 24 Dec 21
Prawdziwi profesjonaliści! Haft oraz odzież wysokiej jakości. Właściciel kompetentny i miły. Kontakt przy realizacji zamówienia bardzo dobry. Ceny zadowalające, czas usługi zgodny z wcześniej umówionym. Polecam ?
R/e/DR/e/D
08:45 10 Nov 21
Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja, bardzo miła obsługa. Zapewne jeszcze nie raz skorzystamy z usług. Bardzo polecam....
Sebastian L.Sebastian L.
08:05 10 Nov 21
Miałem przyjemność skorzystać z usług tej firmy jestem mega zadowolony. Jakość haftu na najwyższym poziomie, ceny bardzo przyzwoite, odzież świetnej jakości. Serdecznie Polecam na pewno jeszcze kiedyś skorzystam.
Lechoslaw MakowskiLechoslaw Makowski
11:59 01 Feb 21
Wspaniała obsługa i wykonane prace na wysokim poziomie Polecam wszystkim
Matt ZarMatt Zar
22:29 15 Nov 20
Jakość na najwyższym poziomie, zacny park maszynowy, nienaganny kontakt, to tylko kilka z pozytywów charakteryzujących firmę Smart Haft. Serdecznie polecam!
js_loader
Ręcznik-hotelowy-z-logo
Koszulki-z-haftem logo
bluza-z-haftem-grupy-tanecznej
koszula-z-logo-firmy
Koszulki-z-haftem-logo-do-pizzerii