Naszywki na zamówienie

Naszywka do przyszycia

Naszywki motocyklowe

Przyda się tutaj nasze duże pole haftu. Co więcej, na życzenie możemy przyszyć naszywki klubowe na Twoją odzież i będziesz mógł od razu cieszyć się z jej noszenia.

Dbasz, chuchasz na motocykl? No pewnie, że tak :). Zadbaj też o swoją garderobę na motocykl i spraw sobie naszywkę, którą dumnie będziesz nosił na kurtce, podczas jazdy ekscytując się widokami. 

Naszywka-klubu-piłkarskiego

Naszywki klubowe

Jesteś członkiem klubu i chcesz mieć ładne naszywki? Dobrze trafiłeś. Wykonujemy trudne, skomplikowane grafiki. Emblematy są ważnym elementem dla klubów. Wyróżniają jednoznacznie barwy klubowe. Naszywki dla klubu sportowego możesz umieścić na odzieży, gadżetach klubowych takich jak: plecaki klubowe, torby piłkarskie, szaliki piłkarskie. Dobrym miejscem dla emblematów są również czapki.  Emblemat klubu sportowego możemy wykonać dla kibiców, nie tylko dla klubów sportowych, czy producentów odzieży sportowej. 

Dlaczego fajnie z nami współpracować?

Czuj się swobodnie w kontakcie znami.

Pomożemy, doradzimy.

Z naszej strony możesz liczyć na:

^

Próbny haft przed produkcją

^

Doradztwo

^

Pomoc w wyborze odzieży

^

Terminowość

Zapewne zauważyłeś wiele nowych marek odzieżowych. Co w większości na nich jest? Haft :). Najwięksi giganci tacy jak Lacoste, Ralph Lauren również korzystają z haftu komputerowego. Nie ma tu przypadku, ponieważ prędzej ciuch się rozpadnie niż haft.

Współpracujemy ze szwalniami, pomagając tworzyć marki odzieżowe. Haftujemy na wykrojach i na gotowym, uszytym ubraniu.