Haft komputerowy

Szybka wycena

Softhsell-z-wyszytym-logo

Haft na odzieży 

Naszą główną specjalnością jest haft wykonywany na odzieży. Ubieramy firmy, dodając do tego nasze estetyczne hafty.  Niestraszna nam gruba odzież robocza. Nasze maszyny są przystosowane do ciężkiej pracy 24/7. Sami często kupując odzież w sieciówkach, zwracamy uwagę na detale. Wykończenie koszulki, ciekawy ozdobnik. Haft może dodać ciekawości nawet zwykłym koszulkom. Haft kojarzy się z dobrym stylem.

Czujesz się przytłoczony wyborem odzieży do firmy? Niepotrzebnie. Napisz do nas. My dobierzemy dla Ciebie odpowiednią odzież dla Twojej branży, a Ty w tym czasie możesz załatwiać inne sprawy lub spędzić czas z rodziną.

Znamy się na hafcie i odzieży nie od dziś. Doskonale radzimy sobie z haftem na bluzach, koszulkach i każdej innej odzieży.

Dlaczego postanowiliśmy się wyspecjalizować w hafcie komputerowym?

Ponieważ tak jak i Ty, my również na co dzień jesteśmy klientami. Lubimy współpracować z markami, które dbają o jakość swoich produktów i usług.

Pomimo upływu lat, nie możemy powiedzieć, ze wiemy wszystko o hafcie. To tak nie działa. Jest to branża, w której cały czas trzeba się uczyć. Owszem, jesteśmy bardzo dobrymi specjalistami w tej dziedzinie. Ciągle się rozwijamy i korzystamy ze szkoleń i nowości.

Galeria

Nasze realizacje

Ręczniki-z-haftem
Naszywki-na-zamówienie
Bluza-z-własnym-haftem
Koszulki-z-haftem-logo-do-pizzerii
Koszulki-z-haftem logo
Naszywki-haftowane
koszula-z-logo-firmy

Dlaczego fajnie z nami współpracować?

Czuj się swobodnie w kontakcie znami.

Pomożemy, doradzimy.

Z naszej strony możesz liczyć na:

^

Próbny haft przed produkcją

^

Doradztwo

^

Pomoc w wyborze odzieży

^

Terminowość

Zapewne zauważyłeś wiele nowych marek odzieżowych. Co w większości na nich jest? Haft :). Najwięksi giganci tacy jak Lascoste, Ralph Lauren również korzystają z haftu komputerowego. Nie ma tu przypadku, ponieważ prędzej ciuch się rozpadnie niż haft.

Współpracujemy ze szwalniami, pomagając tworzyć marki odzieżowe. Haftujemy na wykrojach i na gotowym, uszytym ubraniu.